قوانین و مقررات

استفاده شما از سایت پیانو و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می شود.

*خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است کلیه عناصرموجود دراین وب سایت، شامل اطلاعات،

اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه پیانو می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (فروشگاه پیانو) اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری (Download) ، نمایش، ارسال و انتقال آن ها را ندارد.

*کاربران متعهد هستند که در دسترسی به سایت پیانو مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

*کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در سایت درج کنند بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

*پیانو هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشی از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این سایت می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی تجهیزات سخت افزاری و غیره ) نمی پذیرد.

*تمامی ابزاری که در سایت پیانو با هدف ارتباط مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاٌ برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمائید که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. سایت پیانو به هنگام تائید سفارش کالا نحوه و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

*هزینه ارسال در ایران به عهده پیانو می باشد.

*سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.