درباره ما

درباره پیانو :
پیانو از ابتدای سال ۱۳۸۹ با راه اندازی خط تولید پوشاک در گروه های سنی نوزاد تا نوجوان آغاز به کار نموده است.

و در شاخه فروش عمده از ابتدا تا به امروز در ۲۹ شهر ایران اقدام به جذب عامل فروش نموده و فعالیت های قابل توجهی داشته است و همچنین اولین نمایندگی رسمی تک فروشی خود را با همین نام در سال ۱۳۹۴ در تهران و دومین نمایندگی رسمی خود را در سال ​1395 در استان البرز افتتاح نموده است.

تولید :
در حال حاضر کلیه مراحل تولید، توزیع، فروش اعم از فرایند های بافت و تکمیل پارچه، طراحی دوخت، پخش و تک فروشی توسط برجسته ترین کارشناسان و طراحان این مجموعه انجام می گیرد تا ضمن جلب نظر مشتریان، محصولاتی با کیفیت بالا به بازار ارائه گردد.

طراحی :
پیانو با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و قابل ضمانت با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات روز دنیا، در تمام مراحل تولید فعال می باشد. همچنین استفاده از نیرو های مجرب و متخصص در هر بخش و جذب نیروی انسانی از طریق دانشگاه های مرتبط و مراکز آموزشی سطح بالا و برتر کشور یکی دیگر از نقاط قوت مجموعه بوده که باعث پیشرفت روز افزون و همچنین وجه تمایز بخش طراحی پیانو با دیگر برند های پیانو می باشد.

پیانو با هدف ارائه محصولات با کیفیت و با اشراف کامل بر سلیقه ی مردم ایران (مخصوصا کودکان) محصولات خود را طراحی و تولید می کند.